De Aston Martin die u bekijkt is helaas niet meer beschikbaar, omdat we iemand anders blij mochten maken met deze prachtige auto. Gelukkig kunt u hieronder nog even nagenieten van al het moois dat deze auto te bieden had.
Vantage S 4.7 V8
Deze Aston Martin is niet meer beschikbaar
Geen zorgen!
Ons aanbod blijft indrukwekkend - en zoekt u iets wat momenteel niet in ons aanbod staat? We zetten ons brede internationale netwerk graag in om uw droomauto te vinden. Laat ons weten wat uw wensen zijn!
Deze generatie Vantage is misschien wel het meest tijdloze model van Aston Martin. 15 jaar jong maar nog steeds schitterend om te zien!
Over deze Aston Martin
Dit exemplaar is daarbij perfect uitgevoerd. Een licht understated exterieur in Meteorite Silver, maar wel met het volledige carbon pakket, zwarte grille en raamlijsten en zwarte velgen. Het zorgt voor een sportieve uitstraling met een chique randje.
Door het Meteorite Silver lakwerk is het contrast met het interieur iets dat meteen opvalt. In het interieur vinden we namelijk Chancellor Red leder op vrijwel ieder oppervlak! Het volledige dashboard, de middenconsole, de sportstoelen, de deurpanelen, álles is afgewerkt op het niveau wat we van Aston Martin mogen verwachten. Daarnaast wordt het felrode leder prachtig versierd met zilveren stiksels, waarbij de “Vantage S” logo’s in de rugleuningen gestikt zijn.
Om het af te maken is de binnenhemel bekleed met rood Alcantara en eveneens voorzien van zilveren stiksels. De tapijten zijn uitgevoerd in Dark Cherry om volledig in thema te blijven. De interieurlijsten zijn dan weer uitgevoerd in Iridium, wat een chique touch geeft en het felrode leder perfect completeert.
Deze Aston Martin is uitgerust met de 4.7-liter V8, gekoppeld aan de Sportshift automaat. Met een vermogen van 437 PK en het karakter van de automaat is het niet de allersnelste sportwagen die er is, maar de soundtrack die naar voren komt wanneer u het gas intrapt maakt dat meer dan goed!
Dit exemplaar verkeert in zeer goede staat en is in zijn 15-jarige leven uitvoerig onderhouden door Kroymans in Hilversum, waarvan de historie netjes is bijgehouden in het originele boekje. De auto staat nu bij ons in Genemuiden en is direct beschikbaar voor ultiem rijplezier. Is uw interesse gewekt? Maak een afspraak en kom langs, u bent van harte welkom!
- Service 1: 12-2012 / 9.180km
- Service 2: 02-2014 / 14.570km
- Service 3: 09-2015 / 23.074km
- Service 4: 08-2016 / 33.919km
- Service 5: 07-2017 / 52.719km
- Service 6: 04-2018 / 60.501km
- Service 7: 02-2023 / 69.693km
- Service 8: 11-2023 / 71.607km
We zetten ons brede internationale netwerk graag in om uw droomauto te vinden. Laat ons weten wat uw wensen zijn!
Our collection of unrivalled Sports Cars
De passie voor auto's zit in ons bloed, met een bijzondere liefde voor Sports Cars. Dit betekent voor u ultieme prestaties, geweldige looks en een rij-ervaring die uw hart sneller laat kloppen. Ontdek hieronder onze uitgebreide collectie Sports Cars. Uniek, zeldzaam en buitengewoon snel!
Lees verder